icons phone+38 (044) 545-14-79 | icons ks+38 (096) 522-64-20 | icons mts+38 (050) 902-49-16

Кутові дивани на замовлення за доступною ціною

Кутові дивани давно є одним з найбільш популярних різновидів м'яких меблів. Меблі кутової конфігурації відрізняються практичністю, функціональністю. Оскільки цей елемент меблів займає кут, який зазвичай порожній або зайнятий усіляким мотлохом, ви отримуєте економію простору.

Але, що робити, якщо ви не можете знайти кутовий диван, який би підійшов під ваше планування, фінансові можливості або особисті переваги? Оптимальним вибором буде замовити кутовий диван компанії «Іва». Ми працюємо у сфері виробництва меблів понад 10 років – за цей час нами накопичено цінний досвід та знання, зібрано команду не просто професіоналів, а людей, які люблять свою роботу.

Кутові дивани на замовлення - це чудова можливість придбати якісні меблі недорого. Оскільки ми є виробником, жодних накруток та націнок, які встановлюються меблевими салонами.

Приклади кутових диванів, що виготовляються.

Угловой диван 1

Кутовий діван 1

Угловой диван 3

Кутовий діван 3

Угловой диван 5

Кутовий діван 5

Угловой диван 7

Кутовий діван 7

Угловой диван 9

Кутовий діван 9

Угловой диван 2

Кутовий діван 2

Угловой диван 4

Кутовий діван4

Угловой диван 6

Кутовий діван 6

Угловой диван 8

Кутовий діван8

Угловой диван 10

Кутовий діван 10

Кутові дивани від виробника можуть бути оформлені у будь-якому дизайні, який вам подобається більше. Ви самі вибираєте колірну гаму, тип оздоблювального матеріалу та фурнітуру. Звичайно ж, клієнту надається можливість вибирати розташування дивана – просто кутове або з додатковими секціями.

Якщо ви вирішили замовити кутовий диван у компанії «Іва», то отримуєте чудову можливість впливати на функціональні особливості. Якщо вам не вистачає звичайного відсіку для білизни в нижній частині виробу, замовляйте відсіки під підлокітниками або в бічній частині. Ми втілимо в життя найскладніші проекти.

Замовити кутовий диван від виробника легко

Кутові дивани на замовлення, створені на нашому виробництві, відрізняються не тільки продуманою конструкцією та вишуканим дизайном. Меблі, які створюються на ваше замовлення, економлять час, оскільки вам не потрібно їздити по салонах, шукати відповідні варіанти - вони самі вас знаходять. Наш дизайнер вислухає ваші побажання щодо оформлення та конфігурації майбутніх меблів, щоб запропонувати ідеальний кутовий диван.

Залежно від ваших особистих переваг та особливостей планування, кутовий диван може оснащуватися механізмами єврокнижка, викочуванням і, так званим, дельфіном. Єврокнижку краще вибрати, якщо ви плануєте складати та розкладати диван часто.

Не менш затребуваним механізмом висування диванів є дельфін – його суть дуже проста. Щоб відкрити диван, потрібно висунути нижню панель і підняти вгору. Такий механізм відрізняється простотою експлуатації та підвищеною надійністю.

Кутовий диван з механізмом викочування ми рекомендуємо мешканцям малогабаритних квартир. У виробництві цих м'яких меблів нами особлива увага приділяється коліщаткам і надійності рухомих елементів.

Основні фактори, що впливають на ціну кутового дивана

Якщо ви хочете купити кутовий диван, ми запропонуємо найвигідніші проекти за низькою вартістю. Ціна кутового дивана, як і будь-яких м'яких меблів, формується з кількох факторів: матеріал каркасу, наповнювач, оббивка. Каркас може створюватися з дерев'яного бруса, ДСП, МДФ з додаванням металевих елементів. Хотілося лише додати, що заощаджувати на каркасі не варто – тому ми завжди радимо нашим клієнтам матеріали із високими показниками міцності.

Зменшити вартість кутового виробу можна, якщо вибрати дешевий наповнювач, наприклад поролон, синтепон або поліуретан. Найдорожчими наповнювачами вважаються латекс та холлофайбер.

Оформлення - фактор, який не в останню чергу впливає на вартість меблів. ціна кутового дивана залежатиме від того, які оббивні матеріали та додаткова фурнітура буде використано.

Бажаєте зробити замовлення
чи потрібна консультація?
Передзвоніть нам!

(044) 545-14-79
(096) 522-64-20
(050) 902-49-16

Member Login

×