icons phone+38 (044) 545-14-79 | icons ks+38 (096) 522-64-20 | icons mts+38 (050) 902-49-16

Оббивка та перетяжка м'яких меблів

М'які меблі створюють затишок, комфорт, відчуття гармонії домашнього вогнища. Але це тільки у випадку, якщо дивани та крісла відрізняються новою, привабливою, чистою оббивкою, не продавленими подушками. Якщо м'які меблі давно проситься в брухт, це не привід позбавлятися від них, особливо коли грошей небагато, а дивани ще можуть прослужити не один рік. У такій ситуації оптимальною буде послуга перетяжки меблів, які пропонує компанія «Іва».

Розглянемо основні особливості, переваги перетяжки та оббивки меблів. Найчастіше нам здається, ніби перетяжка меблів це лише заміна оббивки. Іноді це справді так, але в більшості випадків потрібна не просто перетяжка, а ремонт, а можливо реставрація. Професійна перетяжка м'яких меблів виконується з повною заміною старих елементів, що вийшли з ладу, в особливо складних випадках може змінюватися весь каркас, розкладний механізм.

Спочатку клієнт обов'язково вибирає найбільш підходящу оббивку, що відповідає перевагам та стилю інтер'єру. У нашому каталозі представлено понад 1500 зразків оббивки, тому ви легко та просто підберете ідеальний колір, фактуру тканини чи шкірозамінника.

Після виконаної перетяжки меблів у Києві замовник отримує очевидні переваги:

  • Економія фінансів – ціна оббивки меблів, у поєднанні із заміною елементів, обійдеться на 30% дешевше, ніж купівля нових диванів та крісел;
  • Економія вашого часу – вам не потрібно думати, як відвезти меблі, оскільки всі клопоти на цьому етапі компанія бере на себе;
  • Можливість модернізувати дизайн та надати меблям нового зовнішнього вигляду. Майстри можуть видозмінити форму підголівника або підлокітників за вашим бажанням.

На виконання робіт з перетяжки обов'язково укладається договір, у якому прописуються всі послуги, а також зазначаються гарантійні зобов'язання.

Основні етапи якісної перетяжки меблів

Компанія «Іва» виконує перетяжку меблів у Києві за доступною ціною. Послуга доступна у всіх районах Києва – Лівий берег, Троєщина, Дарниця, Святошин та інші райони.

Щоб отримати високу якість та відмінний результат, робота виконується у суворій черговості. Спочатку визначаємо колір та фактуру оббивки, остаточний зовнішній вигляд предмета. Якщо заміни потребують лише оббивка та наповнювач, роботи мають бути нескладні та можуть бути виконані за один день.

Якщо потрібна не тільки заміна оббивки та перетяжка меблів, а й повна реставрація, обговорюються основні моменти із замовником, перш ніж предмет меблів транспортують до цеху.

Визначаються масштаби робіт – заміна каркасу, механізму, зміна дизайну підголівником, підлокітників, нові декоративні акценти. Наприклад, якщо ви хочете надати дивану особливого шарму, на оббивці можна розташувати декоративні гудзики, яскраві канти. За бажанням, можливе встановлення більш містких ящиків, для білизни та одягу.

Під час перетяжки меблів, крім заміни наповнювача, встановлюється додатковий ізоляційний шар. Це необхідно, щоб захистити наповнювач від руйнування, впливу вологи та бруду.

Залишайте заявку на сайті для уточнення всіх деталей майбутніх робіт з оббивки предметів інтер'єру.

Бажаєте зробити замовлення
чи потрібна консультація?
Передзвоніть нам!

(044) 545-14-79
(096) 522-64-20
(050) 902-49-16

Member Login

×