icons phone+38 (044) 545-14-79 | icons ks+38 (096) 522-64-20 | icons mts+38 (050) 902-49-16

Ліжко на замовлення від виробника

ЕЯкщо вірити статистиці, ми проживаємо уві сні близько третини свого життя. Тому так важливо, щоб спальне місце було зручним, практичним та функціональним. Готові м'які меблі давно не відповідають цим критеріям, і нам все складніше підібрати ліжко, яке б підійшло для нашої кімнати за розмірами, дизайном.

Вирішити всі складнощі з вибором спального місця легко, якщо вибрати ліжко на замовлення. Що ви отримуєте при виготовленні меблів на індивідуальне замовлення:

  • Можливість вибрати будь-який унікальний дизайн;
  • Вибір матеріалів, що відповідають вашим платіжним здібностям та особистим уподобанням;
  • Виготовлення у будь-якому нестандартному розмірі.

Замовити виготовлення ліжка особливо актуально для високих людей, яким важко підібрати цей предмет меблів з довжиною більше 2 метрів. Компанія-виробник розробить проект, в якому враховуватимуться саме ваші вимоги, вказані точні розміри. Ліжко під замовлення може займати всю кімнату, якщо вам так захочеться її оформити.

Односпальне або двоспальне ліжко на замовлення може оснащуватися ящиком для білизни, в якому знайдеться місце для громіздких речей. Завдяки такому рішенню ви звільните частину полиць у шафі для свого одягу.

Вибір відповідного дизайну ліжка

Для спальні сімейної пари оптимально буде замовити двоспальне ліжко, дизайн якого відповідатиме інтер'єру, загальної дизайнерської концепції. Основа виробу може бути оформлена у вигляді суцільної опори або чотирьох ніжок. Останній варіант вважається менш надійним, але якщо підібрати міцні, надійні матеріали, замовнику нема про що турбуватися.

Під спальним місцем можна замовити розміщення ящиків для постільної білизни, встановлених на напрямні. Завдяки цій особливості у вашій спальні з'явиться не просто ліжко, а додаткове місце для зберігання речей.

Також ви можете замовити двоспальне ліжко з підйомним механізмом, за допомогою якого можна розмістити додаткові ніші для зберігання речей. Таке рішення відмінно підійде для невеликої кімнати, однокімнатної квартири, в якій ліжко не повинне займати багато місця у денний час.

Ліжко на замовлення можна оформити у незвичайному дизайні – створити подіум незвичайної конструкції та підсвітити його знизу світлодіодами. Така комбінація створює ілюзію ліжка, що парить, виглядає подібне видовище дуже стильно і незвичайно.

Особливості вибору матеріалу

Вибираючи ліжко на замовлення, ви можете вказати матеріали та особливості конструкції узголів'я. Популярним досі залишається масив дерева, але ліжка на замовлення з дерева наша компанія не виробляє. Однак, ви завжди можете вибрати оригінальні варіанти з ДСП та МДФ. Ці матеріали поєднують доступну ціну, привабливий зовнішній вигляд та високі експлуатаційні характеристики.

МДФ і ДСП легко обробляються, набувають будь-якої форми, тому забезпечують величезні можливості для втілення ваших побажань у реальність. Плити ДСП покриваються захисним покриттям, що запобігає випаровуванню формальдегідних смол.

Панелі МДФ відрізняються вищою міцністю (цей показник удвічі перевищує ДСП) та екологічною безпекою, оскільки у його виробництві не використовуються токсичні речовини. МДФ легко обробляється, йому можна надати будь-яку форму, декорувати фрезеруванням, різьбленими елементами, створити складні фігурні елементи.

Декоративні елементи із МДФ можна пофарбувати у будь-який колір, покрити шпоном чи ламінатом. Вибираючи ліжка на замовлення із МДФ, клієнт отримує необмежені можливості у виборі дизайну.

Member Login

×