icons phone+38 (044) 545-14-79 | icons ks+38 (096) 522-64-20 | icons mts+38 (050) 902-49-16

М'які меблі на замовлення в Києві від компанії "Іва"

Якість та оформлення м'яких меблів – важливі фактори, що впливають на наш відпочинок, комфорт та затишок. Тому так важливо правильно підібрати м'які меблі, в першу чергу для спальні, а також для вітальні або ігрової кімнатах

Часто ми опиняємося в таких ситуаціях, коли, здавалося б, гарний диван чи софа, що підходить за всіма мірками, не відповідає площі приміщення. Або інша ситуація - обрані вами меблі нам не по кишені. У цих та інших ситуаціях ідеальним виходом будуть м'які меблі на замовлення. Купівля м'яких меблів, створених компанією-виробником, обійдеться вам набагато дешевше, особливо порівняно з цінами в салонах.

 

 

Диваны

Дивани


Угловые диваны

Кутові дивани

Кухонные уголки

Кухонні куточки

Кресла

Крісла

Ось ще одна причина замовити м'які меблі – економія вашого часу. У вас немає необхідності ходити до салонів меблів, вислуховувати думки консультантів. Наші дизайнер та замірник приїдуть до вас, щоб обговорити всі нюанси майбутнього проекту. Варіантів оформлення та конфігурації м'яких меблів існує безліч, тому важливо обговорити всі спірні питання та вибрати оптимальний дизайн.

Ми завжди прислухаємося до клієнта, щоб втілити ідеї та побажання в якісних та недорогих меблів. Власна виробнича база компанії «Іва» уможливлює створення найскладніших проектів, які ви ніколи не знайдете в меблевих салонах.

Чому наші м'які меблі кращої якості ніж готові

Кількість задоволених клієнтів компанії «Іва» зростає у геометричній прогресії, що не дивно. Адже готові дивани, ліжка та софи, які пропонуються у масовому виробництві, найчастіше створюються з дешевих матеріалів, щоб максимально скоротити вартість.

Бажаєте зробити замовлення

чи потрібна консультація?

Передзвоніть нам!

(044) 545-14-79
(096) 522-64-20
(050) 902-49-16

У компанії «Іва» дещо інший підхід – якщо клієнт орієнтований на бюджетні меблі, ми пропонуємо більш дешеві матеріали, оббивну тканину та фурнітуру, але не на шкоду якості. Ми давно співпрацюємо з виробниками, продукція яких завжди є високою якістю. Усі матеріали відповідають стандартам якості та екологічної безпеки, що підтверджують сертифікати.

Крім цієї, безумовно, важливої причини, м'які меблі на замовлення – Київ відрізняється ще однією важливою перевагою. Клієнт завжди може попросити створити нестандартні меблі, наприклад диван-трансформер з висувними ящиками або відсіком під підлокітником. Всі елементи, конструкція та оформлення м'яких меблів на замовлення будуть повною мірою відповідати вашим ідеям та стилю інтер'єру приміщення.

Особливо актуальними є м'які меблі від виробника для мешканців малогабаритних квартир, куди дуже складно підібрати диван або гарнітур. Не всі стандартні вироби, які виготовляють меблеві компанії, відповідають площі невеликої квартири. У компанії «Іва» ви завжди можете купити саме ті меблі, які ідеально підійдуть для вашої квартири, адже створені вони будуть для вас.

Замовити м'які меблі у нас дуже просто

Незалежно від того, які меблі вас цікавлять – бюджетні або елітні, у компанії «Іва» ви гарантовано отримаєте саме те, що давно хотіли. На етапі розробки проекту наші дизайнери обговорюють питання оздоблення, конструкції, конфігурації майбутніх меблів. Далі на суд клієнта пропонується проект із якісною візуалізацією. Якщо замовника все влаштовує, проект вирушає на виробництво.

Вам потрібен класичний диван зі шкіряною оббивкою або двоспальне ліжко, кутовий диван або зручне ліжечко для малюка? Будь-які ідеї та побажання легко втілюються у життя в компанії «Іва».

Замовити м'які меблі дуже просто – залиште заявку на сайті. У зручний для вас час до вас приїде дизайнер та замірник, щоб зняти розміри майбутніх меблів та обговорити всі питання.

Бажаєте зробити замовлення
чи потрібна консультація?
Передзвоніть нам!

(044) 545-14-79
(096) 522-64-20
(050) 902-49-16

Member Login

×