icons phone+38 (044) 545-14-79 | icons ks+38 (096) 522-64-20 | icons mts+38 (050) 902-49-16

Стінки на замовлення від виробника – Київ

Сучасні шафи купе, модульні меблі, поступово витісняють такий затребуваний ще кілька років тому предмет інтер'єру, як стінка. Але стінки для вітальні не поспішають повністю йти з нашого життя, адже за допомогою цих функціональних і стильних меблів можна істотно змінити інтер'єр кімнати. Стінки на замовлення в компанії «Іва» можуть створюватися з урахуванням ваших особистих побажань та особливостей планування.

Сучасні стінки на замовлення можуть бути оформлені в будь-якому дизайні, виконані в будь-якій конфігурації. Наприклад, ви можете замовити стіну, що складається тільки з тумби з підлогою з нішою під телевізор і навісних шаф. Стінка на замовлення може включати шафу купе, суміщену зі звичайними шафами. Оскільки компанія «Іва» є виробником, ви завжди можете поділитись вашими ідеями, які обов'язково будуть втілені у життя.

Приклади меблевих стінок (гірок), що виготовляються під замовлення

Стенка 1

Стінка 1

Стенка 3

Стінка 3

Стенка 5

Стінка 5

Стенка 7

Стінка 7

Стенка 9

Стінка 9

Стенка 2

Стінка 2

Стенка 4

Стінка 4

Стенка 6

Стінка 6

Стенка 8

Стінка 8

Стенка 10

Стінка 10

Якісні стінки на замовлення можна придбати у нас

Не тільки Київ, а й вся Україна може замовити стіну компанії «Іва». Щоб уточнити нюанси доставки меблів до вашого населеного пункту, просто зв'яжіться з нами. Наша компанія працює у сфері виробництва меблів понад 10 років, і за цей час ми зуміли налагодити контакти з виробниками матеріалів та фурнітури. Оскільки ми повністю впевнені в наших постачальниках, абсолютно спокійно гарантуємо всі проекти.

Замовити стінку за найкращою ціною у Києві можливо

Стінки на замовлення компанії «Іва» ви можете замовити недорого, оскільки ми працюємо як з дорогими, так і з бюджетними матеріалами. Щоб створити доступну, практичну та довговічну стінку, нами використовуються якісне ДСП із обов'язковим шаром ламінації. Залежно від побажань клієнтів, для оформлення фасадів можна використовувати ДСП, МДФ, скляні або дзеркальні панелі. Колірну гаму, стиль оформлення та конфігурацію вибираєте також ви.

Замовляючи виробництво стінки на замовлення, ви отримуєте економію не тільки фінансів, але й грошей, оскільки вам не потрібно їздити меблевими салонами в пошуках підходящих меблів. наші замірники та дизайнер приїдуть до вас, у зручний для вас час, щоб зняти розміри та обговорити деталі проекту.

Зовнішній вигляд стінки може бути абсолютно будь-яким – оформленим у класичному чи сучасному стилі. Багатий вибір кольорів та фактур ламінації, фурнітури дозволяє створювати чудові проекти.

Бажаєте зробити замовлення
чи потрібна консультація?
Передзвоніть нам!

(044) 545-14-79
(096) 522-64-20
(050) 902-49-16

Member Login

×