icons phone+38 (044) 545-14-79 | icons ks+38 (096) 522-64-20 | icons mts+38 (050) 902-49-16

Меблі для спальні на замовлення у Києві від виробника

До оформлення спальні потрібно підходити дуже обережно, щоб створити ідеальні умови для відпочинку. Тому, якщо вам здається, що в меблевому салоні вам не запропонують нічого придатного, саме час вибрати меблі для спальні на замовлення. Компанія «Іва» працює у сфері виробництва меблів більше 10 років, і ми не обмежуємося одним напрямком – ви завжди можете замовити недорого м'які, корпусні меблі.

Спальні на замовлення виготовляються в нашій компанії не тільки для Києва – вся Україна може замовити спальні гарнітури. З питань доставки меблів проконсультуйтеся з нашими менеджерами.

Спальні на замовлення можуть включати такі елементи меблів:

  • Ліжко;
  • Тумбочка;
  • Шафа - купе або розсувна;
  • Крісла або стільці;
  • Комоди.

Приклади меблів, що виготовляються для спальні під замовлення

Спальня 1

Спальня 1

Спальня 3

Спальня 3

Спальня 5

Спальня 5

Спальня 7

Спальня 7

Спальня 9

Спальня 9

Спальня 11

Спальня 11

Спальня 2

Спальня 2

Спальня 4

Спальня 4

Спальня 6

Спальня 6

Спальня 8

Спальня 8

Спальня 10

Спальня 10

Спальня 12

Спальня 12

У компанії «Іва» можна замовити меблі для спальні недорого – в комплекті або одну одиницю меблів. Ми беремо у виконання будь-які замовлення – чи це виробництво одного комода, чи набір з ліжка, тумбочки та шафи. Звичайно ж, на користь клієнта замовити виробництво гарнітура, оскільки в такому випадку спальня буде обставлена в єдиному стилі. Якщо ви хочете придбати окремий елемент інтер'єру, який повинен гармоніювати з ліжком або шафою, ми обов'язково виготовимо меблі у схожому стилі.

Спальні з масиву на замовлення - найкращий вибір

Все більшим попитом користуються меблі для спальні із масиву дерева. Основною перевагою такої популярності є розкішний зовнішній вигляд та привабливість цього матеріалу.

Дерево користується підвищеним попитом не лише за вишуканий зовнішній вигляд, а й за безпеку, екологічну чистоту. Ви можете бути повністю впевнені, що ліжко або шафа з масиву не зашкодять вашому здоров'ю.

Спальні з масиву на замовлення можуть бути оформлені в будь-якому стилі, але варто враховувати, що ідеальним дизайном для меблів з натурального дерева вважається класика. Для спальні оптимальним вибором буде гарнітур із масиву, декорований різьбленими елементами. Підкреслити та посилити красу фактури дерева допоможе патина, підібрана в тон основного кольору меблів. Звичайно ж, ціна такого проекту буде набагато вищою, порівняно з бюджетними варіантами із ДСП, пластику. Якщо ви не хочете заощаджувати, вибираєте меблі на довгі роки, масив дерева буде ідеальним варіантом для вашої спальні.

Вартість виготовлення меблів для спальної кімнати

Спальні на замовлення (Київ), виготовлені у компанії «Іва», гарантують максимальний затишок та комфорт. Оскільки в гарнітурі, створеному на замовлення, враховуються всі ваші побажання, особливості планування, шафи, тумбочка та ліжко ідеально вписуються у це приміщення.

Наприклад, для невеликої спальні ми можемо виготовити кутову шафу, в яку можна скласти більше речей, при цьому звільнити більше вільного простору. Для кімнат нестандартного планування ми обов'язково підбираємо незвичайні рішення, що дозволяють використовувати всі переваги та замаскувати недоліки.

Оскільки основу нашої роботи є принципом індивідуального підходу, кожен наш проект починається з з'ясування естетичних переваг клієнта. Після цього дизайнер обов'язково запропонує варіанти оформлення меблів, в яких дизайн та функціональність взаємно доповнюватимуть один одного. Наприклад, щоб заощадити простір у спальні, під ліжком може бути розташований відсік для постільних речей. Нижній ярус буде оформлений в єдиному стилі з рештою обстановки, тому не порушить гармонію.

Ми завжди знаходимо спільну мову з нашими клієнтами, втілюємо в життя будь-які, найсміливіші та оригінальні ідеї.

Бажаєте зробити замовлення
чи потрібна консультація?
Передзвоніть нам!

(044) 545-14-79
(096) 522-64-20
(050) 902-49-16

Member Login

×