icons phone+38 (044) 545-14-79 | icons ks+38 (096) 522-64-20 | icons mts+38 (050) 902-49-16

Шафи купе на замовлення за індивідуальними розмірами – Київ

Серед усієї різноманітності сучасних меблів шафи купе користуються підвищеним попитом. У цьому немає нічого дивного – шафу купе можна встановити у будь-якій кімнаті, незалежно від призначення та площі. Для шаф купе знаходиться місце навіть у ванній кімнаті. Особливий ажіотаж навколо цих меблів пояснюється зручністю та універсальністю, які забезпечує розсувна система.

Однак, пошуки відповідної шафи купе іноді можуть завести нас у глухий кут, якщо не виходить підшукати відповідний дизайн, розміри меблів або ціну. Вирішити всі ці проблеми одним махом легко, якщо вибрати шафи купе на замовлення. Компанія «Іва» є виробником, який працює у цій сфері понад 10 років. Головним пріоритетом нашої діяльності є виробництво меблів на замовлення, тому в нашому портфоліо немає типових проектів. При розробці майбутнього проекту ми відштовхуємось від ідей та побажань клієнта, а також особливостей планування.

Приклади шаф купе, що виготовляються на замовлення.

Шкаф купе 1

Шафа купе 1

Шкаф купе 3

Шафа купе 3

Шкаф купе 5

Шафа купе 5

Шкаф купе 7

Шафа купе 7

Шкаф купе 9

Шафа купе 9

Шкаф купе 2

Шафа купе 2

Шкаф купе 4

Шафа купе 4

Шкаф купе 6

Шафа купе6

Шкаф купе 8

Шафа купе 8

Шкаф купе 10

Шафа купе 10

Оскільки шафи купе на замовлення в Києві та Україні створюються під індивідуальні розміри, не виникає жодних складнощів для того, щоб вписати меблі в простір. Якщо в приміщенні є функціональні ніші або дефекти планування, вони обов'язково враховуються при розробці проекту, маскуються або перетворюються на переваги

Шафи купе на замовлення технології виробництва

Базис конструкції шафи-купе – це розсувна система, вибір якої завжди залишається за клієнтом. Залежно від ваших фінансових можливостей, ви можете вибрати більш дорогу або бюджетну систему. Відразу хотілося б відзначити, що ми використовуємо тільки якісну фурнітуру, тому зниження вартості ніяк не впливає на якість гарнітуру. Дешеві розсувні системи спочатку вважаються менш довговічними, але як використання шафи їх вибір ніяк не позначається.

Наші реалізовані проекти шаф купе

View the embedded image gallery online at:
https://zakaz-mebeli.in.ua/mebel/shkafy-kupe#sigProIde0c08748b9

Крім економії фінансів та можливості отримати ідеальні меблі, вибір меблів від виробника заощаджує час. До вас додому приїжджає вимірник, щоб зняти розміри, обговорити деталі майбутньої шафи – її конфігурацію, матеріали, колірну гаму. Коли проект вже буде готовий, дизайнер обов'язково зустрічається із замовником для затвердження. Завжди є ймовірність, що клієнт захоче змінити колірну гаму або додати кілька комплектуючих, ми завжди вносимо зміни.

Замовити шафу купе за найкращою ціною можна у нас

Багато потенційних клієнтів не поспішають звертатися до виробника для замовлення шафи купе, оскільки побоюються високої ціни. Насправді, виготовлення меблів на замовлення дає унікальний шанс витратити менше, а отримати більше.

Компанія «Іва» займається виробництвом шаф купе недорого, при цьому нами обов'язково перевіряється якість кожної партії матеріалів, фурнітури. Якщо маємо мету максимально знизити вартість шафи купе, ми використовуємо ДСП, фурнітуру вітчизняного виробництва, оскільки вона належить до бюджетної категорії.

Недорогими вважаються вбудовані шафи купе, оскільки для їхнього виробництва потрібно менше матеріалу, за рахунок відсутності стінок.

Вартість шафи купе визначається не лише використаними матеріалами, а й особливістю конфігурації, варіантами декору, габаритами проекту. Чим більше шафа купе, тим вона буде дорожчою, якщо до неї додаються нестандартні комплектуючі, такі як висувні вішалки, спеціальні ліфти, ціна зростає ще більше.

Клієнтам, які хочуть отримати не просто меблі, а витвір сучасного мистецтва, ми пропонуємо варіанти ексклюзивного декору: скляні та дзеркальні панелі, нанесення малюнків методом фотодруку, піскоструминної обробки.

Бажаєте зробити замовлення
чи потрібна консультація?
Передзвоніть нам!

(044) 545-14-79
(096) 522-64-20
(050) 902-49-16

Member Login

×