icons phone+38 (044) 545-14-79 | icons ks+38 (096) 522-64-20 | icons mts+38 (050) 902-49-16

Офісні меблі на замовлення у Києві від виробника "Іва"

Хороший, сумлінний директор, начальник будь-якого офісу усвідомлює те, що оформлення робочого простору, насамперед, позитивно позначається на працездатності колективу.

Старі види, стільці і крісла, перекошені комп'ютерні столи навряд чи додадуть ентузіазму, покращать умови для роботи. Тому, якщо вам потрібні нові меблі в офіс, знайти їх потрібно оперативно. Допоможе в цьому компанія «Іва» та офісні меблі, виготовлені на замовлення.

Завдяки більш ніж 10-річному досвіду роботи у сфері виробництва меблів компанія «Іва» легко та оперативно створює проекти будь-якої складності. Ця можливість досягається за рахунок використання сучасного обладнання, за яким працюють професіонали своєї справи.

Основний принцип компанії «Іва» є дотримання ідей та побажання клієнта, тому ви завжди отримуєте індивідуальний підхід.

Всі офісні меблі умовно поділяються на групи:

  • Кабінети;
  • меблі для персоналу;
  • Стійки-ресепшн.

У компанії «Іва» легко замовити меблі для офісу з будь-якої категорії, обов'язково враховуючи особливості планування офісного простору. Якщо ви хочете меблювати невеликий кабінет начальника, ми запропонуємо на ваш розгляд оптимальні варіанти.

Залежно від можливостей та вимог вашої компанії, меблі для головного кабінету в офісі можуть створюватися з масиву дерева або бюджетних матеріалів: ДСП, МДФ. Шафи можуть декоруватися рівними або фільончастими фасадами, але в сучасному офісному стилі гармонійно виглядають засклені меблі.

Меблі для офісу на замовлення – вигідно та практично

Щоб повністю укомплектувати кабінет керівника, необхідно продумати дві зони – робочу та для відпочинку. Обов'язковими елементами меблів є робочий стіл та стілець, стіл для проведення переговорів, шафи для документації та одягу, невеликий диван, крісла. Створити ідеальну робочу обстановку, зробити гарне враження на клієнтів простіше, якщо всі предмети меблів будуть оформлені в єдиному стилі.

Меблі для персоналу, створені умілими руками наших співробітників, відрізняються сучасним зовнішнім виглядом, функціональністю та практичністю. Найбільш лаконічним та дешевим рішенням меблювання робочого місця для офісного співробітника є робочий стіл простої конструкції, оснащений декількома висувними секціями, зручний стілець. Офісні меблі, створені за індивідуальними розмірами та вимогами клієнта, в Києві та Україні, також можуть виготовлятися за типом модульної конструкції: столи об'єднані в єдиний комплекс.

Замовити офісні меблі за вигідними цінами у Києві можна

Виробництво офісних меблів на замовлення недорого можливе завдяки використанню бюджетних матеріалів. Найчастіше застосовується ДСП, покрите ламінацією чи плівкою. Сучасне обладнання, використання якісних матеріалів, дозволяють створювати міцні, практичні та естетично привабливі меблі.

Компанія «Іва» безпосередньо закуповує МДФ, ДСП у виробників, тому гарантуємо високу якість. Крім матеріалів для корпусних меблів, на вибір клієнтам пропонуються різні варіанти оздоблення для диванів та крісел: натуральна шкіра, шкірозамінник, у величезному асортименті кольорових відтінків та фактур.

Стійки-ресепшн є важливою частиною сучасного офісного інтер'єру. При розробці проекту для цього елемента інтер'єру враховуються розміри приміщення, кількість адміністраторів, напрямок компанії та загальні побажання замовника.

Швидке, якісне та недороге виробництво офісних меблів, будь-якого типу та конфігурації – це компанія «Іва».

Бажаєте зробити замовлення
чи потрібна консультація?
Передзвоніть нам!

(044) 545-14-79
(096) 522-64-20
(050) 902-49-16

Member Login

×