icons phone+38 (044) 545-14-79 | icons ks+38 (096) 522-64-20 | icons mts+38 (050) 902-49-16

Ккухні на замовлення в стилі модерн і ганьби-тек у Києві від компанії "Іва"

Стилів оформлення кухонних гарнітурів не дуже багато, а серед сучасних дизайнерських напрямків найпопулярнішими вважаються модерн і ганьби-тік. Компанія «Іва», пропонує кухні модерн (Київ) на замовлення, недорого, стильно та практично. Ми працюємо не тільки по Києву, а й по Україні, тому якщо ви давно мріяли про сучасну кухню, поспішайте замовити кухню модерн.

Основна перевага виготовлення кухні на замовлення, від виробника – можливість замовника впливати на дизайн, ціну, конфігурацію меблів. Особливо актуальним є вибір кухні на замовлення в стилі модерн для власників квартир з нестандартним плануванням. Якщо в приміщенні є ніші, виступи, встановити в ньому стандартну кухню неможливо. Виготовлення гарнітура компанією «Іва» дозволить врахувати будь-які особливості та дефекти планування, приховати комунікації, створити такі меблі, завдяки яким ви відчуватимете винятковий комфорт та затишок.

Кухні в стилях модерн та хай-тек найбільш складні у виробництві

Основним напрямком нашої компанії є виробництво меблів на замовлення. Оскільки ми не працюємо над типовими проектами, постійно знаходимо нові, нетривіальні дизайнерські ходи, ми завжди можемо запропонувати замовнику оригінальні ідеї.

Під час підготовки проекту кожної кухні ми обов'язково взаємодіємо із замовником, щоб надати ідеальну візуалізацію. Чи хотіли б ви оригінальну фурнітуру, незвичайне оформлення фасадів, верхні шафки висотою до стелі – будь-які ідеї будуть втілені в життя.

Саме кухні модерн та хай-тек вважаються найбільш складними у плані виробництва, оскільки вимагають використання незвичайних прийомів. Компанія-виробник «Іва» гарантує повну відповідність меблів вашій кухні – в аспекті дизайну, конфігурації та габаритів.

Відмінність між стилем кухні модерн та хай-тек

Кухні на замовлення модерн та ганьби-тік, незважаючи на те, що вони часто згадуються разом, мають деякі відмінності. Оскільки стиль хай-тек більш технологічний, у ньому зустрічається велика кількість металевих поверхонь, хромованих елементів, незвичайних інженерних рішень. Наприклад, добре на такій кухні будуть виглядати фасади з прихованими ручками - щоб відкрити дверцята, достатньо взятися за верхній торець і злегка потягнути.

Для кухні в стилі модерн характерне поєднання різних матеріалів: декоративних панелей з дерева або МДФ, керамограніту, металу, плитки, часто використовується фотодрук: на фасадах, на фартуху. Модерн, хоч і вважається сучасним стилем, більш тяжіє до консерватизму, тому його варто вибирати людям, які не схильні до ультра сучасних рішень в інтер'єрі.

Бажаєте зробити замовлення
чи потрібна консультація?
Передзвоніть нам!

(044) 545-14-79
(096) 522-64-20
(050) 902-49-16

Member Login

×