icons phone+38 (044) 545-14-79 | icons ks+38 (096) 522-64-20 | icons mts+38 (050) 902-49-16

Кухні в стилі класика та кантрі на замовлення у Києві

Найпопулярнішим стилем оформлення кухонних гарнітурів вважається класика - цей напрямок цінують і люблять багато хто. У більшості меблевих салонів представлені гарнітури в класиці, представлені у різних варіантах декору та оформлення. однак, не завжди є можливість знайти потрібну кухню, дизайн, вартість і габарити якої повною мірою відповідали б нашим вимогам.

Оптимальним виходом із цієї ситуації є кухні класика (Київ), спроектовані компанією-виробником «Іва». Ми працюємо у сфері виробництва меблів більше 10 років і за цей значний термін напрацювали величезний досвід, сформували команду професіоналів. Замовити кухню класика ви можете для будь-якого приміщення - як просторого, так і малогабаритного. Сучасні технології, високоякісне обладнання дозволяють створювати вишукані гарнітури для найменших кухонь.

Стиль кантрі також вважається дуже затребуваним – кухні в стилі кантрі трохи схожі на класику, але в їхньому дизайні більше яскравих фарб та оригінального дизайну. У компанії «Іва» ви також можете замовити кухню у стилі кантрі недорого. Характерними рисами цього стилю є світлі, пастельні тони, фактура дерева. Тому, якщо ви не хочете замовляти кухню з масиву, варто вибрати фасади з ламінацією, що імітує колір та текстуру дерева.

Замовити кухню у класичному стилі можна у нас

Щоб замовити кухні у класичному стилі, достатньо зв'язатися з нами у телефонному режимі або залишити заявку на сайті. У день, точно обумовлений з вами, до вас приїдуть наші замірники та дизайнер. Після уточнення всіх нюансів дизайну, габаритів, ваших побажань проект відправляється у виробництво. Виготовлення кухні на замовлення дозволяє отримати меблі, дизайн яких повністю відповідатиме інтер'єру вашої кухні, а також вашим особистим уподобанням і побажанням. Крім того, ви заощаджуєте свій час, оскільки вам не потрібно витрачати його на поїздки меблевими салонами.

Ціна на кухні у цих стилях

Ціна кухні класика або кантрі, виготовленої на замовлення, повністю залежить від ваших уподобань. Якщо ви хочете облаштувати приміщення гарнітуром з масиву дерева, на такий проект потрібно буде витратити набагато більше грошей. Бюджетні проекти створюються із МДФ та ДСП. Оскільки ми використовуємо якісну плівку та ламінацію, які дуже точно імітують колір та малюнок натурального дерева, ви отримуєте вишуканий та стильний дизайн.

Наша компанія працює по Києву та Україні, тож зв'яжіться з нами для уточнення виїзду фахівців до вас на об'єкт.

Бажаєте зробити замовлення
чи потрібна консультація?
Передзвоніть нам!

(044) 545-14-79
(096) 522-64-20
(050) 902-49-16

Member Login

×