icons phone+38 (044) 545-14-79 | icons ks+38 (096) 522-64-20 | icons mts+38 (050) 902-49-16

Кухні на замовлення в Києві від компанії "Іва" за доступною ціною.

Вибір нових кухонних меблів для більшості з нас перетворюється на справжню проблему. Складнощі з підбором дизайну, відповідних розмірів і, що важливо, ціни - часом заводять нас у глухий кут.

Оптимальним вирішенням цієї проблеми будуть кухні на замовлення від компанії «Іва», створені професіоналами своєї справи. Ми працюємо у сфері виробництва меблів понад 10 років, за цей час у нашій команді залишилися лише ті, хто любить свою роботу, досконало знає усі нюанси.

Пріоритетом нашої діяльності є виготовлення меблів на замовлення, а не типових проектів. Ця особливість дає нашим клієнтам велику кількість переваг:

  • Індивідуальний підхід;
  • Виготовлення меблів за розмірами вашої кухні;
  • Можливість клієнта впливати на цінову категорію кухонних меблів;
  • Розробка унікального дизайну.
Кухни классика и кантри

Кухні класика та кантрі

Кухонные уголки

Кухонні куточки

Кухни Модерн и Хай-Тек

Кухні Модерн та Хай-Тек

ККоли ви вибираєте кухні від виробника на замовлення, то отримуєте не просто високу якість, а гарнітур, виконаний в єдиному дизайні. Оскільки всі розміри знімаються з вашої кухні, при виготовленні меблів враховуються всі недоліки та особливості планування. Наприклад, якщо в стіні є ніша або, навпаки, виступ, на кресленнях і потім ця особливість буде врахована у готових меблях. В результаті, всі шафи будуть встановлені з ідеальною точністю.

Наші реалізовані проекти кухонь

View the embedded image gallery online at:
https://zakaz-mebeli.in.ua/mebel/kuhni#sigProId12556927dc

Кухні від виробника створюються з урахуванням розташування комунікацій, розеток, вентиляційних отворів, щоб ви могли користуватися гарнітуром з повним комфортом.

Чим наші кухні на замовлення краще ніж в інших компаніях?

У процесі підготовки проекту наші дизайнери використовують сучасні програми, щоб досягти точної та чіткої візуалізації. Ця особливість дозволяє одним клацанням миші змінити колір, габарити, змінити особливості конфігурації. Тільки після того, як проект буде повністю затверджений клієнтом, він вирушає на виробництво.

Компанія «Іва» працює по Києву та Україні, тому ви можете замовити кухню в будь-який населений пункт.

Ціна кухні на замовлення обмовляється із замовником – якщо ви не плануєте витрачати велику суму на нові меблі, ми запропонуємо бюджетний варіант. Важливо зазначити, що при виготовленні меблів використовуються лише якісні матеріали, навіть якщо з бюджетної категорії. За час існування нашої компанії ми налагодили зв'язки з виробниками матеріалів та фурнітури, тому цілком впевнені у їхній якості. Тому ми надаємо гарантію на всі виконані роботи.

Можливість замовити кухню у Києві недорого

Якщо ви давно не могли знайти якісну кухню за доступною ціною, то в компанії «Іва» вам обов'язково допоможуть. Для виготовлення гарнітуру у бюджетній категорії нами використовуються ДСП з обов'язковою ламінацією, високої якості, для фасадів можуть застосовуватися плити МДФ, покриті плівкою або пофарбовані.

Сучасні технології дозволяють створити кухні від виробника недорого, при цьому їхній вигляд буде досить вишуканим та оригінальним. Наприклад, ламінація МДФ з імітацією текстури та відтінку деревини виглядає так натурально, що її важко відрізнити від натурального дерева.

Вартість проекту залежить від його масштабу та складності. Прості меблі, виконані в прямій конфігурації, з бюджетних матеріалів, обійдеться вам досить дешево. Якщо ж потрібне виготовлення кухні неправильної форми, для приміщення з п'ятьма чи шістьма кутами, вартість підвищується.

Наша виробнича база дозволяє створювати кухні на замовлення абсолютно різного дизайну, з оригінальними радіусними фасадами, різьбленими елементами. Незалежно від того, який стиль оформлення інтер'єру вам до душі, ви завжди знайдете ідеальну кухню.

Бажаєте зробити замовлення
чи потрібна консультація?
Передзвоніть нам!

(044) 545-14-79
(096) 522-64-20
(050) 902-49-16

Member Login

×