icons phone+38 (044) 545-14-79 | icons ks+38 (096) 522-64-20 | icons mts+38 (050) 902-49-16

Комп'ютерні столи на замовлення за доступною ціною

Здається – що може бути простішим за покупку комп'ютерного столу? Просто вибираємо відповідний дизайн та купуємо. Але, на практиці, все виявляється трохи складнішим. Перше, що може не підійти в готові меблі – габарити, що не відповідають розмірам приміщення. Найкращим вирішенням цього питання є комп'ютерні столи (Київ), створені на замовлення.

Компанія «Іва» пропонує виробництво комп'ютерних столів недорого, будь-якого дизайну та конфігурації. Класика, модерн, хай-тек - незалежно від стилю, який ви віддаєте перевагу, ми створимо комп'ютерний стіл на ваше замовлення, який не тільки підійде за розмірами приміщення, але і впишеться в інтер'єр.

Приклади комп'ютерних столів, що виготовляються на замовлення 

Компьютерный стол 1

Комп'ютерний стіл1

Компьютерный стол 3

Комп'ютерний стіл 3

Компьютерный стол 5

Комп'ютерний стіл 5

Компьютерный стол 7

Комп'ютерний стіл 7

Компьютерный стол 2

Комп'ютерний стіл 2

Компьютерный стол 4

Комп'ютерний стіл 4

Компьютерный стол 6

Комп'ютерний стіл 6

Компьютерный стол 8

Комп'ютерний стіл 8

Комп'ютерні столи на замовлення від виробника це вигідно

Рішення замовити комп'ютерний стіл відкриває перед замовником вагомі переваги:

  • Розширення функціональності меблів;
  • Вибір матеріалів, які підходять за ціною та зовнішнім виглядом.

Під час розробки проекту ми враховуємо всі побажання клієнта, особливості планування. Наприклад, для маленької кімнати ми можемо запропонувати виготовлення кутового комп'ютерного столу. Таке розташування, доповнене функціональністю меблів, звільняє більше вільного простору.

Замовити комп'ютерний стіл можна у нас

Компанія «Іва» закуповує всі матеріали та фурнітуру у виробників, тому ми можемо дозволити собі зменшити ціни на готові вироби. Крім економії фінансів, комп'ютерні столи на замовлення відрізняються ще однією вагомою перевагою – вони повністю відповідають вашим вимогам.

При розробці проекту нами враховуються не лише побажання замовника, а й особливості цього різновиду меблів. Сидіти та працювати за таким столом має бути зручно, при тривалій роботі за комп'ютером у спині не повинно виникати напруги. Тому на етапі розробки проекту враховуються не лише габарити приміщення, а й особисті дані людини, яка за ним працюватиме.

Комп'ютерний стіл на замовлення найкращий варіант

Комп'ютерний стіл може оснащуватися додатковими поличками – для принтера, сканера та іншої техніки, до нього можуть бути інтегровані додаткові шафки. Оригінальне рішення – комп'ютерний стіл, з'єднаний з шафою. Подібне поєднання не тільки виглядає незвично, а й економить простір.

Бажаєте зробити замовлення
чи потрібна консультація?
Передзвоніть нам!

(044) 545-14-79
(096) 522-64-20
(050) 902-49-16

Для зниження вартості проекту ми пропонуємо використати бюджетні матеріали: пластик, ДСП. Правильно підібрані колірні гами, естетична фурнітура, допомагають створити меблі привабливого дизайну, за якими буде дуже зручно працювати.

Бажаєте зробити замовлення
чи потрібна консультація?
Передзвоніть нам!

(044) 545-14-79
(096) 522-64-20
(050) 902-49-16

Member Login

×