icons phone+38 (044) 545-14-79 | icons ks+38 (096) 522-64-20 | icons mts+38 (050) 902-49-16

Меблі для дитячої кімнати на замовлення за індивідуальним дизайном

Всім батькам хочеться оточити дитину турботою, теплом та затишком, створити ідеальні умови в дитячій кімнаті. Зробити це цілком реально, якщо підібрати правильні меблі, які вписуватимуться в простір, як за габаритами, так і за дизайном.

Сьогодні меблеві салони пропонують велику різноманітність гарнітурів для дитячих кімнат, але однаково підібрати ідеальний варіант складно. Факторів багато – високі ціни, невідповідний дизайн чи габарити. Якщо ви хочете, щоб ліжко, шафи та інші елементи меблів були ідеальними, варто замовити дитяче.

Компанія «Іва» працює у сфері виробництва меблів більше 10 років, а пріоритетним напрямком для нас є виготовлення меблів на замовлення, будь-якого типу та конфігурації. Ми на власному досвіді знаємо, що меблі для дитячої кімнати на замовлення будуть повною мірою відповідати вимогам батьків, віку дитини, підійде під розміри приміщення.

Ми працюємо переважно містом Київ, але меблі для дитячої на замовлення можна доставити по Україні. Для уточнення цього питання, зв'яжіться з нашими менеджерами.

Приклади меблів, що виготовляються для дитячої кімнати на замовлення

Детская 1

Дитяча 1

Детская 3

Дитяча 3

Детская 5

Дитяча 5

Детская 7

Дитяча 7

Детская 9

Дитяча 9

Детская 11

Дитяча 11

Детская 2

Дитяча 2

Детская 4

Дитяча 4

Детская 6

Дитяча 6

 

 

Детская 10

Дитяча 10

Детская 12

Дитяча 12

Дитячі на замовлення від виробника це найкращий вибір

меблі для дитячої на замовлення – це найкраща можливість отримати якісні, естетичні меблі, від яких ваші діти прийдуть у захват! Повноцінна дитяча кімната має складатися з таких зон:

  • Спальне місце;
  • Зона, в якій дитина навчається (залежно від віку) – стіл, стілець, полиці для підручників;
  • Шафи для іграшок та особистого одягу.

Бажано, щоб усі елементи меблів, встановлені у дитячій, поєднувалися між собою, створювали єдину дизайнерську концепцію. Це легко зробити, якщо меблі на замовлення створюються з нуля, відразу для всієї кімнати. Але якщо в дитячій кімнаті вже встановлені ліжко або шафа, ви можете замовити у виробника недорого інші елементи меблів, які поєднуються і доповнюватимуть меблі, що вже є.

Меблі, що створюються для дитячої кімнати, виготовляються тільки з кращих матеріалів, які відповідають стандартам якості. Якщо в роботі нами використовується ДСП, то виключно з якісною ламінацією, щоб унеможливити випаровування шкідливих речовин.

Ви можете вибрати підходящий дизайн меблів - можливо, ви захочете оформити спальне місце у вигляді казкового замку або машинки. Шафи можуть бути прикрашені оригінальними малюнками, нанесеними методом фотодруку. Оскільки ми маємо власну виробничу базу, оснащену сучасним обладнанням, для нас немає складних проектів, ми втілюємо в життя будь-які ідеї.

Замовити дитячу за доступною ціною можна у нас

Вибираючи меблі для дитячих на замовлення, ви отримуєте можливість скоротити витрати, без погіршення якості. Компанія «Іва» є виробником, тому ми реалізуємо меблі за собівартістю, без накруток та націнок, які обов'язково входять у ціну меблевих салонів. Матеріали та фурнітуру ми закуповуємо у виробників безпосередньо, що додатково знижує вартість.

При виборі матеріалів для дитячої ми особливо прискіпливі і завжди рекомендуємо клієнтам вибирати масив дерева, оскільки саме цей матеріал найбільш безпечний та екологічно чистий. Якщо фінансові можливості не дозволяють, ми підбираємо найякісніші ДСП та МДФ. Обов'язковим є використання безпечної фурнітури, яка виключає ймовірність, що дитина отримає травму.

При розробці проекту ми враховуємо не лише ідеї та побажання батьків, а й суворі стандарти безпеки. Наприклад, ліжко, оснащене верхнім ярусом, обов'язково оснащується бортиками, всі куточки та краї закруглені.

Безпека та практичність – основні критерії при виробництві дитячих меблів.

Бажаєте зробити замовлення
чи потрібна консультація?
Передзвоніть нам!

(044) 545-14-79
(096) 522-64-20
(050) 902-49-16

Member Login

×