icons phone+38 (044) 545-14-79 | icons ks+38 (096) 522-64-20 | icons mts+38 (050) 902-49-16

Корпусні меблі на замовлення від виробника у Києві

ООсновне призначення корпусних меблів - це створити затишок і принести максимальний комфорт у Ваш будинок чи офіс. Сучасні технології у виробництві меблів допомагають це зробити з максимальною якістю та з великим вибором дизайнерських рішень. Корпусні меблі - це практично всі меблі, які нас оточують, за винятком диванів, ліжок і крісел, і які ми використовуємо регулярно. Тільки уявіть собі скільки разів відкриваються та закриваються тумби та шафки на кухні поки господиня приготує обід, або скільки разів на день Ви використовуєте шафи. Тому вона повинна бути не тільки красивою та функціональною, але й мати високий запас міцності.

На нашому виробництві Ви можете замовити виготовлення практично будь-яких корпусних меблів як для дому, офісу, так і для кафе, ресторану або готелю. У нашому каталозі представлені базові моделі кухонь різних стилів, універсальних шаф-купе, меблі для затишної вітальні, спальної та дитячої кімнати, комп'ютерні столи та меблі для офісу.

Кухни

Кухні


Стенки

Стінки

Детские

Дитячі


Офисная мебель

Офісні меблі

Шкафы купе

Шафи купе


Спальни

Спальні

Прихожие

Передпокій

Компьютерные столы

Комп'ютерні столи

При виборі корпусних меблів варто звертати увагу не тільки на матеріал з якого виробляється корпус меблів але і на якість меблевої фурнітури.

Виробництво корпусних меблів за базовими проектами, але і ми можемо виготовити меблі за Вашим ескізом або фотографіями, наші дизайнери допоможуть Вам з вибором матеріалу та фурнітури, порекомендують колірне рішення для дизайну Ваших майбутніх меблів.

Виберіть категорію корпусних меблів, що Вас цікавить, і натисніть посилання або зображення, представлені нижче.

Бажаєте зробити замовлення
чи потрібна консультація?
Передзвоніть нам!

(044) 545-14-79
(096) 522-64-20
(050) 902-49-16

Member Login

×