icons phone+38 (044) 545-14-79 | icons ks+38 (096) 522-64-20 | icons mts+38 (050) 902-49-16

Якими бувають стільниці для кухні

stoleshnicaСтільниця - це основна робоча поверхня на кухні, яка накриває всі шафи для підлоги. На ній готують, обробляю продукти, зберігають необхідне кухонне начиння. У стільницю вбудовують варильну поверхню і врізають мийку. Оскільки на неї перепадає велика кількість різних навантажень, то вона повинна мати цілу низку властивостей. Кухонна стільниця повинна бути вологостійкою і не сприйнятливою до перепадів температур, мати високу міцність і стійкість до механічних впливів, її поверхня повинна легко очищатися і бути стійкою до впливу миючих засобів.

Крім свого робочого призначення, стільниця є ще й центральним елементом декору, і значно впливає на зовнішнє сприйняття Вашого кухонного гарнітура.

Існує багато матеріалів для виготовлення кухонних стільниць. Це і дорогий штучний камінь, і стильна поверхня з нержавіючої сталі, а так само класика – стільниця із натурального дерева.

При виготовленні кухонь та різноманітних меблів на нашому виробництві використовуються стільниці виробництва таких компаній як "LuxeForm" та "Egger". Це поверхні, виготовлені із спресованого ДСП, ламінованого спеціальним пластиком. Мабуть, на сьогоднішній день, це найоптимальніший варіант щодо ціна – якість. Стільниці з ДСП мають цілу низку переваг:

  • низька ціна
  • висока міцність
  • легкість у очищенні
  • стійкість до засобів для чищення
  • великий вибір варіантів декору

Нижче представлена колекція декору стільниць, яка складена з урахуванням тенденцій сучасного меблевого дизайну та дозволить надати вашому кухонному гарнітурі винятковий та неповторний вигляд. Пластики відрізняються за рівнем блиску: використовуються глянсові, матові та напівматові пластики, а також пластики з тисненням під породи дерева. Варто відзначити, що представлений декор виглядає на комп'ютері не так як у натуральному вигляді, а з повною колекцією Ви зможете ознайомитись у нашому салоні при замовленні меблів.

Бажаєте зробити замовлення
чи потрібна консультація?
Передзвоніть нам!

(044) 545-14-79
(096) 522-64-20
(050) 902-49-16

Member Login

×