icons phone+38 (044) 545-14-79 | icons ks+38 (096) 522-64-20 | icons mts+38 (050) 902-49-16

Що таке меблева фурнітура

Людина все своє життя прагне зручності та комфорту, навіть в аскетизмі. А меблі, які оточують нас вдома, на роботі та відпочинку дозволяють максимально підняти ці два показники на високий рівень. На сьогоднішній день різноманітність меблів вражає уяву. Різні стилі та дизайн, велика різниця видів призначення – офісні меблі та меблі для дому, меблі для барів та ресторанів, меблі для лікарень, готелів та пансіонатів, та й ще багато різноманітних меблів, перераховувати види яких не має сенсу. Варто визнати тільки одне, що виготовлення всіх цих меблів неможливе без однієї «дрібниці» - меблевої фурнітури.

ВИДИ МЕБЛІВОЇ ФУРНІТУРИ

krepegТо що таке ця «дрібниця»? Багато хто помилково вважає, що фурнітура для меблів - це ручки, замки та різні петлі. Це правда, але це далеко не весь список. Каталоги виробників налічують десятки тисяч позицій, і щоб не загубитися в цьому розмаїтті, фахівці умовно поділяють всі ці вироби на два види - кріпильна фурнітура і лицьова фурнітура.

До першої, кріпильної фурнітури, відносяться деталі та механізми, за допомогою яких здійснюються рухомі та не рухливі з'єднання елементів меблів. Сюди входять стяжки, петлі, висувні та розсувні системи, кронштейни та тримачі, системи підйому та багато іншого.

ruchki

До лицьової фурнітури відносяться деталі, які знаходяться з внутрішньої або зовнішньої сторони меблів, і несуть різні корисні функції або служать для декору меблів. До цієї категорії належать ручки та замки, різні меблеві опори, вішалки та карнизи, різноманітні секції для посуду або білизни, освітлення для меблів, що вбудовується.

У свою чергу, ці дві основні категорії меблевої фурнітури поділяються на безліч підкатегорій. Наприклад, найпростіші меблеві ручки бувають різної форми і конфігурації - це ручки-скоби, ручки-підвіски, ручки-кнопки, ручки-планки, ручки-раковини, не кажучи вже про різноманітність застосовуваних матеріалів з яких вони виготовлені.

ВИРОБНИКИ МЕБЛІВОЇ ФУРНІТУРИ

Само собою якість і термін експлуатації меблів безпосередньо залежать від якості фурнітури, що використовується. Вона повинна мати високий запас міцності, відповідати стандартам та бути сертифікованою в Україні.

При виготовленні меблів ми не використовуємо «витвори» цеховиків з Китаю та Туреччини, а працюємо тільки з перевіреними виробниками фурнітури, якість якої випробувана часом. Це такі виробники як Blum, Hettich, Hafele, Muller та Linken System. Як водиться, кожен із них має свою цінову політику та «свій коник» у виробництві, але загалом є виробником якісної продукції.

Нижче представлені каталоги фурнітури від виробників, з якими Ви можете ознайомитись, а докладнішу інформацію можна отримати у наших спеціалістів. Ми допоможемо підібрати оптимальне рішення у співвідношенні ціна - якість, так що б виготовлені на нашій фабриці меблі служили Вам довгі роки, і при цьому залишалося зручним і комфортним.

Бажаєте зробити замовлення
чи потрібна консультація?
Передзвоніть нам!

(044) 545-14-79
(096) 522-64-20
(050) 902-49-16

Member Login

×