icons phone+38 (044) 545-14-79 | icons ks+38 (096) 522-64-20 | icons mts+38 (050) 902-49-16

Якими бувають меблеві фасади

Фасад меблів - це не тільки зовнішній вигляд гарнітура, це якщо хочете, ще й "обличчя" господаря меблів. Адже обрана колірна гама може багато розповісти про характер людини, обране виконання про її смак, а обраний матеріал про практичність і достаток господаря меблів. Сучасні технології дозволяють виконувати меблеві фасади із дуже великої кількості поєднань різних матеріалів. Тому, замовляючи виготовлення меблів, ви можете не тільки підкреслити свою індивідуальність, але і бути впевненим у тому, що другий таких меблів не буде ні в кого.
Існують три основні види меблевих фасадів, це фасади із ДСП, фасади із МДФ, та фасади з масиву натурального дерева. Щоб допомогти вам з вибором, розповімо про кожного більш докладно. Отже.

Фасади із ДСП

fasad dsp

ДСП - це деревно-стружкова плита, що складається з відходів деревообробного виробництва, спресованих та склеєних синтетичними смолами (формальдегідні та фенол-формальдегідні), покрита ламінатом або меламіном. Фасади з ДСП мають лише один великий плюс – вони мають низьку вартість, тому використовуються у виробництві меблів «економ» класу. До мінусів цього виду фасадів можна віднести низьку міцність матеріалу, токсичність випарів формальдегідів. Оскільки фасад із ДСП досить «пухкий» усередині, він не підлягає «тонкій» обробці і тому ці фасади лише прямі, а закруглені торці, гнуті фасади, різьблені деталі зробити з ДСП неможливо.
Наша фабрика цінує свою репутацію і тому даний вид фасадів ми використовуємо тільки в особливих випадках, при виготовленні «великих» замовлень. Наприклад, меблі для дешевих готелів або хостелів.

Фасади із МДФ

fasad mdf

МДФ - це деревноволокниста плита середньої щільності, що виготовляється шляхом пресування, деревного пилу при високій температурі. При нагріванні деревна пил виділяє природне сполучна речовина - лігнін. Фасади із МДФ мають великий ряд переваг у порівнянні з фасадами із ДСП. Має високу вологостійкість і термостійкість, не схильний до впливу мікроорганізмів, що робить його ідеальним для виготовлення фасадів та стільниць для кухонних гарнітурів.
Структура цього матеріалу близька до дерева і тому дозволяє виготовляти з нього радіусні (гнуті) фасади, а за допомогою фрезерного верстата наносити на нього багато різноманітних малюнків. Фасади МДФ можуть бути пофарбовані високоякісною фарбою RAL, або покриті плівкою ПВХ. Всі ці якості, безумовно, додадуть меблям єдиний і неповторний стиль, який можна надати тільки завдяки виготовленню меблів за індивідуальним проектом.

Фасади із масиву натурального дерева.

Що може бути краще за натуральне дерево. Фасади з натурального дерева надають меблям неповторного стилю і солідності, вселяють впевненість і створюють надійний затишок. Це перевірена роками класика.
При виготовленні дерев'яних фасадів найчастіше використовуються такі породи дерев як дуб, бук, сосна та вільха. Сучасні технології дозволяють надати дереву практично будь-який колір та підкреслити неповторну фактуру дерева.
Це красиво та практично, якісно та надійно. Це дорого, але того варте

 

fasad derevo

Бажаєте зробити замовлення
чи потрібна консультація?
Передзвоніть нам!

(044) 545-14-79
(096) 522-64-20
(050) 902-49-16

Member Login

×